אודות החברה

 
אודות החברה

 

כך היה…

השמת 2006 כאשר החלטנו להפוך אהבה למקצוע, אחרי הרבה מאוד חישובים ותוכניות נולדה החברה חברה לקידום ופיתוח אתרי אינטרנט בנישות שונות ובהתאמה לצורכי הלקוחות במגזרים ובתחומים השונים. הידע המעמיק המוקדם והמעמיק שלנו, וצבירת הניסיון בתחומים השונים באינטנרט, הופכים את חברתנו לאחת מבין החברות הבודדות אשר מסוגלות להבטיח ללקוחותיהן תחרות עם האתרים המצליחים והממוקמים ביותר ברשת.

 

אנשי החברה

החברה שמה לה למטרה לגייס צוות מצומצם אך מצומצם אך איכותי שילך איתה לאורך כל הדרך וילווה באופן אישי את לקוחותיה. הצוותים המקצועיים העכומדים בראש המחלקות השונות בחברתנו מעניקים שירות צמוד בליווי אישי ועקבי. כל אנשי הצוות הינם בעלי הסמכה מתקדמת של מוסדות להשכלה גבוהה בתחומים הטכניים השונים בתחום הטכני והשיווקי והכשרת החברה העובדים על פי הכלים והשיטות המתקדמות , הייחודיות והייעודיות של החברה, כל זאת, כדי לתת ללקוח את השירות הפרטני, המותאם, המקצועי והיעיל ביותר, אשר בסופו של דבר יובילו אותו לשתי המטרות החשובות ביותר: חשיפה רלוונטית וקידום בזירות הנחשבות ומנועי החיפוש הפופולאריים ביותר.
שירות החברה – שירותי אינטרנט מתקדמים

יברת החברה מעניקה את כל השירותים המתקדמים בתחום קידום ופיתוח האתרים באינטרנט ורשתות החברתיות, ביניהם גם:
קידום אתרים אורגני
קידום אתרים ממומן בכלי הקידום הממומן השונים הקיימים ברשת
ייעוץ אישי בתחום הקידום הממומן
התאמת הקידום הממומן לתקציב הלקוח ומטרות הלקוח
פיתוח אתרים
פיתוח וקידום אתרי תדמית
פיתוח אפליקציות
שירותי תכנות
יצירת קישורים חיצוניים וקידום אתרים חימוני
בניית דפי נחיתה לקידום אתרים, שיווק ופרסום אפקטיבי
ועוד….
בחברתנו שירותים מותאמי לקוח ומותאמי תחום לקידום איכותי הכל הכלים החדשניים והדינאמיים ביותר הקיימים, בזכות הכלים החדשניים הקיימים ברשותנו, ביכולתנו ליצור אפיקים ואפשרויות חדשות להשפעה על יעילות ומהירות התקדמות אתר האינטרנט, כל אלה באופן הרלוונטי והתועלתי ביותר, הן לעסק והן לגולש, באופן ידידותי ונתאים למשתמש הרלוונטי והלקוחות הקיימים..

אחת הטכניקות של החברה מתבטאת בלמידה המתמדת וההשתלמויות הדינאמיות אותן אנו לומדים, עולם האינטרנט מתפתח ומשתנה מידי יום ביומו ואפילו יותר מכך, חברת החברה כוללת אנשי פיתוח, אנשי ניתוח ושיווק אשר נמצאים עם האצבע על הדופק בכל התחומים האנליסטיים אשר עוקבים אחרי השינויים ומתאימים את עצמם ואת האתרים אותם הם משרתים אל מול אותם השינויים,

 
אתר האינטרנט דורש טיפול טכני עקבי בכל הקשור לקידום, צנו לאנשי המקצוע של החברה לקידום לנושאים הטכניים ליצירת באלנאנס , וכמובן, צמיחה אינטרנטית מתמדת.
בואו להיות חלק מהצלחה מתקדמת